Plaatselijke Commissies

De Plaatselijke Commissies (PC's) zorgen voor de exploitatie van de kerkgebouwen en treden lokaal & regionaal op als vertegenwoordiger van Gelderse Kerken. De PC beheert het kerkgebouw, zorgt voor het dagelijks onderhoud en regelt goed gebruik en verhuur. Daarnaast verzorgt de PC de pr door regionale bekendheid te geven aan het gebouw en de activiteiten. Inmiddels is voor de locaties Groenlo, Wageningen en Zutphen een stichting opgericht in plaats van een PC. Deze vallen ook onder Gelderse Kerken.

Bezoek evenementen in onze kerken
Bekijk de agenda voor de laatste activiteiten
Contactpersonen Plaatselijke Commissies

Aerdt
Dhr. Hinno Willems
T 0610 912 426
hgwillems@hotmail.com

Batenburg
Dhr. Jan van de Bovenkamp
T 0615 949 946
jan@vdbovenkamp.info

Bronkhorst

Dhr. Jaap Berenbak
T 0683 679 746
jaap.berenbak@gmail.com

Buren
Dhr. Idzerd Lautenbach
T 0651 810 946
kerkverhuurburen@upcmail.com

Drempt
Mw. Gerrie Uenk
T 0313 476 349
gerrie.uenk@gmail.com

Etten
Dhr. Henk Eelderink
T 0622 229 052
info@oudekerketten.nl

Groenlo, Stichting Oude Calixtus
Dhr. Ben Verheij
T 0544 462 032
btmverheij@gmail.com

Haarlo
Dhr. Gerrit Dekker
T 0649 860 971
gdekker5@caiway.nl

Hengelo (toren)
Dhr. Geert Hiddink
T 0629 085 132
g.hiddink5@kickxl.nl

Hoog-Keppel
Dhr. Theo Koele
T 0314 380 306
koele@chello.nl

Hummelo (toren)
Dhr. Ben de Vries
T 0314 381 428
mts.de.vries@agroweb.nl

Kerk-Avezaath
Dhr. Dick Grendel
T 0344 681 663
d.grendel@planet.nl

Kranenburg, Bestuur Heiligenbeeldenmuseum
Dhr. Ton Rutting
T 0575 553 527
voorzitter@heiligenbeeldenmuseum.nl
info@heiligenbeeldenmuseum.nl

Leur 
Dhr. Hugo van Capelleveen
T 0246 416 233
hvcapelleveen@outlook.com

Lochem 
Dhr. Martin Lamers
T 0653 862 443
martinlamers99@gmail.com

Rijswijk
Dhr. Dik Smits
T 0345 588 231
info@bouw.deskundigen.com

Steenderen 
Mw. Toos van Asselt
T 0646 370 224
l.asselt@chello.nl

Vorden (toren)
Dhr. Henk Menkveld
T 0575 553 370
h.w.menkveld@hetnet.nl

Wageningen, Stichting Grote Kerk Wageningen
Dhr. Frits Huijbers & dhr. Remco Zuijdgeest

info@grotekerkwageningen.nl

 

Zutphen Synagoge, Bestuur NIG de Stedendriehoek
Mw. Constance Bouwmeister
T 0613 679 298
secretaris@nigdestedendriehoek.nl

 

Zutphen, Stichting Walburgiskerk Zutphen
Mw. Anja Kuiken
T 0611 850 551
info@walburgiskerk.nl

Print Friendly, PDF & Email