Plaatselijke Commissies

De Plaatselijke Commissies (PC's) zorgen voor de exploitatie van de kerkgebouwen en treden lokaal & regionaal op als vertegenwoordiger van Oude Gelderse Kerken. De PC beheert het kerkgebouw, zorgt voor het dagelijks onderhoud en regelt goed gebruik en verhuur. Daarnaast verzorgt de PC de pr door regionale bekendheid te geven aan het gebouw en de activiteiten. Inmiddels is voor de locaties Groenlo, Wageningen en Zutphen een stichting opgericht in plaats van een PC. Deze vallen ook onder Oude Gelderse Kerken.

Bezoek evenementen in onze kerken
Bekijk de agenda voor de laatste activiteiten
Contactpersonen Plaatselijke Commissies

Aerdt, Plaatselijke Commissie
Dhr. Kees Karman
T 0622 685 616
kerkvanaerdt@kpnmail.nl

Batenburg, Plaatselijke Commissie
Dhr. Jan van de Bovenkamp
T 0615 949 946
jan@vdbovenkamp.info

Bronkhorst, Plaatselijke Commissie
Dhr. Hans Klompenhouwer
T 0575 451 314
h.klompenhouwer@kpnmail.nl

Buren, Plaatselijke Commissie
Dhr. Idzerd Lautenbach
T 0651 810 946
kerkverhuurburen@upcmail.com

Drempt, Plaatselijke Commissie
Mw. Gerrie Uenk
T 0313 476 349
uenoost@planet.nl

Etten, Plaatselijke Commissie
Dhr. Henk Eelderink
T 0622 229 052
info@oudekerketten.nl

Groenlo, Stichting Oude Calixtus
Dhr. Ben Verheij
T 0544 462 032
btmverheij@gmail.com

Haarlo, Plaatselijke Commissie
Dhr. Gerrit Dekker
T 0649 860 971
gdekker5@caiway.nl

Hengelo (toren), Plaatselijke Commissie
Dhr. Geert Hiddink
T 0629 085 132
g.hiddink5@kickxl.nl

Hoog-Keppel, Plaatselijke Commissie
Dhr. Theo Koele
T 0314 380 306
koele@chello.nl

Hummelo (toren), Plaatselijke Commissie
Dhr. Ben de Vries
T 0314 381 428
mts.de.vries@agroweb.nl

Kerk-Avezaath, Plaatselijke Commissie
Dhr. Dick Grendel
T 0344 681 663
d.grendel@planet.nl

Kranenburg, Bestuur Heiligenbeeldenmuseum
Dhr. Ton Rutting
T 0575 553 527
voorzitter@heiligenbeeldenmuseum.nl
info@heiligenbeeldenmuseum.nl

Leur, Plaatselijke Commissie
Dhr. Hugo van Capelleveen
T 0246 416 233
hvcapelleveen@outlook.com

Lochem, Plaatselijke Commissie
Dhr. Martin Lamers
T 0653 862 443
martinlamers99@gmail.com

Rijswijk, Plaatselijke Commissie
Dhr. Dik Smits
T 0345 588 231
info@bouw.deskundigen.com

Steenderen, Plaatselijke Commissie
Mw. Toos van Asselt
T  0646 370 224
l.asselt1@chello.nl

Vorden (toren), Plaatselijke Commissie
Dhr. Henk Menkveld
T 0575 553 370
h.w.menkveld@hetnet.nl

Wageningen, Stichting Grote Kerk Wageningen
Mw. Femke Hamelynck
info@grotekerkwageningen.nl
www.grotekerkwageningen.nl

Zutphen Synagoge, Bestuur NIG de Stedendriehoek
Mw. Constance Bouwmeister
T 0613 679 298
secretaris@nigdestedendriehoek.nl

Zutphen, Stichting Walburgiskerk Zutphen
Mw. Anja Kuiken
T 0611 850 551
info@walburgiskerk.nl
www.walburgiskerk.nl

Print Friendly, PDF & Email