Toon menu
Stichting Oude Gelderse Kerken

Postbus 7005
6801 HA Arnhem
T 026-35 52 555
E info@oudegeldersekerken.nl

Plaatselijke Commissies

De Plaatselijke Commissies zorgen voor de exploitatie van de lokale kerken en treden lokaal en regionaal op als vertegenwoordiger van de SOGK. De Plaatselijke Commissie (PC) beheert het kerkgebouw, zorgt voor het dagelijks onderhoud en regelt goed gebruik en verhuur. Daarnaast verzorgt de PC de pr door regionale bekendheid te geven aan het gebouw en de activiteiten.

Contactpersonen Plaatselijke Commissies

Aerdt, Plaatselijke Commissie
Dhr. D. (Dirk) Bolt
T (0316) 54 17 40
d.bolt2@upcmail.nl

Batenburg, Plaatselijke Commissie
Dhr. J. van de Bovenkamp
T (0487) 542 588 of (06) 15 949 946
jan@vdbovenkamp.info

Buren, Plaatselijke Commissie
Mw. J.M. Achterkamp
T (0344) 576698 of (06) 46 329 236
kerkverhuurburen@upcmail.nl

Haarlo, Plaatselijke Commissie
Dhr. G. Dekker
T (0545) 261450 of (06) 49 860 971
gdekker5@kpnmail.nl

Hengelo
Dhr. H. Hekkelman
T (0575) 461 200
bakkerijhekkelman@planet.nl

Hoog-Keppel, Plaatselijke Commissie
Dhr. T. (Theo) Koele
T (0314) 380 306
koele@chello.nl

Hummelo
Dhr. B. Smeitink
T (0314) 382 23 41
benno.smeitink@hotmail.com

Drempt, Plaatselijke Commissie
Mw. G. (Gerrie) Uenk
T (0313) 476 349
uenoost@planet.nl

Vorden
Dhr. H. Menkveld
T (0575) 553 370
h.w.menkveld@hetnet.nl

Zutphen, Stichting Walburgiskerk Zutphen
Mw. W. (Willeke) Schuurman
T (06) 11 850 551
info@walburgiskerk.nl

 

Bronkhorst, Plaatselijke Commissie
Dhr. H. Klompenhouwer
T (0575) 451 314
h.klompenhouwer@kpnmail.nl

Etten, Plaatselijke Commissie
Dhr. H. (Henk) Eelderink
T (06) 2222 9052
info@oudekerketten.nl

Groenlo, Plaatselijke Commissie
Dhr. B.T.M. (Ben) Verheij
T (0544) 46 20 32
btmverheij@gmail.com

Kerk-Avezaath, Plaatselijke Commissie
Dhr. D. Grendel
T (0344) 681 663
d.grendel@planet.nl

Kranenburg, Bestuur Stichting Vrienden van de Kerk op de Kranenburg
Dhr. T. Rutting
T (0575) 553 527
ton.rutting@kpnmail.nl

Leur, Plaatselijke Commissie
Dhr. H. (Hugo) van Capelleveen
T (024) 641 62 33
hvcapelleveen@tiel.nl

Rijswijk, Petit Comité
Dhr. D. Smits
T (0345) 558 231
info@bouw.deskundigen.com

Steenderen, Plaatselijke Commissie
Mw. T. (Tineke) Roorda
T (0575) 451 726
troorda@xs4all.nl

Zutphen, Bestuur NIG De Stedendriehoek
Mw. C. (Constance) Bouwmeister
T (0575) 441 425
constance_bouw@hotmail.com